ГоловнаПродуктиКонтакти
 

ТзОВ "Діотермікс"

 


Вітаємо Вас на нашому сайті!

Фірма "Діотермікс" була заснована влітку 2005 року у м. Львові як товариство з обмеженою відповідальністю. Маючи багаторічний досвід роботи із самокопіюючим папером, - а це понад 16 років, та дослухаючись до численних порад наших західноєвропейських партнерів, ми вирішили розпочати виробництво касової стрічки, стрічки для банкоматів, факс-паперу та паперових рулонів для принтерів. Для цього придбали бобінорізальні машини для нарізки касової стрічки найвідомішого виробника цього обладнання - фірми "Goebel".

Нашими наступними планами стало виробництво касової стрічки та стрічки для банкоматів з багатоколірним друком. Втілити намічені амбітні ідеї дозволило придбання у 2008 році флексографічної машини відомої німецької фірми "Fischer & Krecke". І вже наприкінці року перша продукція - стрічка для банкоматів з друком - побачила світ.
Сьогодні наша продукція вже відома на усій території України.

Усього цього вдалося досягнути також за великої підтримки наших закордонних партнерів: як у придбанні термічного паперу за конкурентними цінами, налагодженні виробництва з виготовлення касової стрічки, так і шляхом передачі свого досвіду, навчання нашого персоналу.

"Діотермікс" буде дуже радий співробітництву з новими партнерами.

Хочемо запевнити Вас, що з нашого боку будуть прикладені усі зусилля для того, аби наша продукція була високої якості, за конкурентними цінами, а наш персонал - високопрофесійним!

З повагою,
керівництво ТзОВ "Діотермікс".Copyright © Діотермікс 2008-2010. Всі права захищені.